KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17377027
nr 1737 7027
Verner Thomé
(1878-1953), Finland
Signerad, daterad 1916. Akvarell, bildmått: 30x35 cm, yttermått inklusive ram: 46x52
Verner Thomé, finländsk bildkonstnär född 1878, död 1953.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 november 2025
kl 19:22:32
2/11 18:04:48
Verner Thomé
Läs mer om Verner Thomé